+447768961774

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: dob.ix@hotmail.com Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej, w ciągu 24 godzin.

Wszystkie nasze paczki wysyłane są z Wielkiej Brytanii czas oczekiwania na przesyłkę to 5 do 7 dni roboczych....a w świeta nawet do 10 dni roboczych...kupując przedmiot na naszej aukcji akteptujesz ten termin dostawy!

Akceptujemy tylko i wyłącznie płatnoś po przez system payu

Wszytskie zamowienia zawsze realizowane sa w ciagu 48 h od zaksiegowania wplaty. W tytule przelewu prosze podac numer etui i nazwe uzytkownika oraz model i wymiary państwa urządzenia.
Wszystkie pokrowce zakupione w piątek po godzinie 12-tej zostaną wysłane w poniedziałek rano..

JAKOŚĆ jest naszym priorytetem

!!! SATYSFAKCJA GWARANTOWANA !!!

Wszystkie nasze produkty są wykonane ręcznie z 4mm filcu z dbałością o szczegóły, robione z dokładnością od początku do końca.

Pokrowiec jest nowy, trwały, wygodny i latwy w uzyciu
Wykonany z wysokiej jakości filc, wygląda fantastycznie.

Futerał dostępny jest w klasycznym i zawsze na czasie kolorze szarym melanżowanym, kolorze, ktory jest zawsze modny i doskonale kontrastuje sie z Laptopami, Ultrabukami, MacBookami itd..


Etui ochroni Laptop przed kurzem, brudem, zarysowaniem, czy innego rodzaju różnymi uszkodzeniami mechanicznymi.

!!! UWAGA !!!

W tytule przelewu proszę podać numer etui, nazwę użytkownika, model swojego Laptopa oraz wymiary wszystkie pokrowce szyte są na miarę i dopasowywane do państwa urządzeń !!! Jeśli podasz źle wymiary ! nie zaakceptujemy zwrotu ! zwrot będzie akceptowany tylko jeśli pokrowiec okaże się uszkodzony ! jeśli nie odpowiadają tobie te warunku to proszę nie kupuj !

Życzymy udanych zakupów.

 

*1 Etui z zamkiem SIMPLE poziome

*2 Etui z zamkiem SIMPLE pionowe

*3 Etui z zamkiem VAIO poziome

*4 Etui z zamkiem VAIO pionowe

*5 Etui z zamkiem HP poziome

*6 Etui z zamkiem HP pionowe

Informujemy ze zdjęcia oraz opisy umieszczone na naszych aukcjach są naszego autorstwa i są chronione prawem autorkim, zatem ich kopiowanie jest zabronione.